Labas, dabar esu tokioj perėjimo būsenoj sunku įvardinti ramu/neramu. Antrą dieną palaidi viduriai, neramus miegas, dar savaitgalį pagrindinį serverį pakabinau betvarkydamas (ačiūdiev jau atkrapštėm). Priešakį laukia keletas iššūkių lyg šiol nedarytų - nauja kompanija, kelionė dviračiu per kalnus, nakvynės, vietinis koloritas su visom jo spalvomis.
Manau kaip į bet kurią kelionę yra kažkokie tikslai ir lūkesčiai. Kokie jie?
Bandau surašyti minčių srautą:
- pažvelgti į viską iš šono
- pagyventi minimalistinėmis sąlygomis su pora plastikų kišenėj
- pabūti kalnuose
- minti pedalus
- išbandyti įvairaus alaus
- numesti svorio
- įsitikinti, kad dar ne pensijoj ;)
- pasibendrauti su savim
1 komentaras:
tikslus uzskaitau!
netgi alus ten papuole!:)
beje, kas per kompanija?
Rašyti komentarą